ציוד היקפי

טכנאי מחשבים

ציוד היקפי

פתרונות מקיפים ללא כבלים: המילה האחרונה בציוד היקפי למחשב
המילה האחרונה בציוד היקפי למחשב היא שימוש בכמה שפחות כבלים. כמעט כל פריט מן הציוד ההיקפי יכול לפעול היום באופן אפקטיבי ללא כבלים. אין צורך להכביר במילים ביתרונות הציוד האלחוטי, שבזכותו כל שימוש במחשב הופך נוח יותר ומסורבל הרבה פחות.
הפריטים הראשונים שהפכו לאלחוטיים היו העכבר והמקלדת. כיום ניתן למצוא שלל פתרונות אלחוטיים בתחום הזה במחירים נוחים למדי. ישנם כמובן גם פתרונות מעט יותר מתקדמים בתחום, למשל עכברים מיוחדים לגיימרים או מקלדות אלחוטיות הפועלות ממרחק גדול במיוחד מן המחשב.

רמקולים, מדפסות ועוד
נוסף על הציוד ההיקפי האלמנטרי, ניתן למצוא כיום שלל פתרונות אלחוטיים למערכת השמע של המחשב. חברת לוגי'טק, למשל השיקה בשנים האחרונות רמקולים אלחוטיים המתחברים באמצעות חיבור USB בלבד או באמצעות טכנולוגיית Blue-tooth. את הרמקולים ניתן להציב במרחק של עד 15 מטר מהמחשב האישי או המחשב הנייד.
גורם חשוב נוסף בנוגע לרמקולים הוא איכות השמיעה. אם בעבר היו הרמקולים מספקים איכות שמיעה בסיסית, הרי שכיום ניתן למצוא רמקולים אלחוטיים ורגילים באיכות שמיעה של מערכת קולנוע ביתית. למרות השיפור המדהים באיכות השמיעה, ניתן למצוא רמקולים מעולים למחשב במחירים נוחים למדי.
עבור מי שעובד מהבית או לומד, מדפסת וסורק למחשב הן ציוד היקפי שהוא בגדר חובה. מגוון המדפסות האלחוטיות כיום הוא מרשים למדי, ואפילו המדפסות הבסיסיות יותר חסכו מאיתנו את סרבולי העבר והתקינו בתוכן גם מכשירי פקסימיליה, סורק ומכונת צילום.

ציוד היקפי מתקדם לטלוויזיה
בשנים האחרונות גבר גם השימוש בציוד היקפי לחיבור בין המחשב לטלוויזיה ולמערכת הקולנוע הביתית. אחד האמצעים שתופסים תאוצה בתחום זה הוא הסטרימר – מזרים מדיה באמצעות כבל או בצורה אלחוטית. עבור חובבי תכנים זהו פתרון מצוין, אם כי קצת יקר ומסורבל, משום שהוא דורש חיבור של כבל בין המחשב לטלוויזיה. קיימים סטרימרים המתחברים אלחוטית וחוסכים את הסרבול הכרוך בהעברת כבל.
בשנים האחרונות עובדות חברות הטכנולוגיה על פתרונות נוספים. אחד מאלו, שטרם נכנס לשימוש מסחרי בארץ, הוא חיבור באמצעות כבל USB אלחוטי בין הטלוויזיה למחשב, שמאפשר העברה שוטפת של תכנים מהמחשב אל מסך הטלוויזיה. באותה מידה זהו פתרון שיכול בעתיד לסייע גם בהעברת תכנים אונליין לא רק למסך הטלוויזיה אלא גם לחדר הישיבות.
      טכנאי מחשבים
    טכנאי מחשבים - ראשי
  טכנאי מחשבים
  מתקן מחשבים
  טכנאי מחשבים ורשתות
  תיקון מחשב נייד
      מדריך לקניית מחשב
  קניית מחשב חדש
  מעבדים
  זכרונות
  לוח אם
  דיסק קשיח
  מסך מחשב
  מארז מחשב
  כרטיסי הרחבה
  ציוד היקפי
      מדריך לקניית מחשב נייד
  מדריך לקניית מחשב נייד
      וילות
  וילות בצפון
  וילות באילת
  וילה למסיבת רווקות
  וילות למשפחות
  וילות נופש
      אודות
  אודות טכנאי מחשבים
  פרסום בגוגל
  צור קשר
טכנאי מחשבים © 2009
getpc.co.il
כל הזכויות שמורות טכנאי מחשבים © 2009 טכנאי מחשבים