כרטיסי הרחבה

טכנאי מחשבים

כרטיסי הרחבה

פתרונות למקצוענים: כרטיסי הרחבה למחשב – חידושים אחרונים
כרטיסי הרחבה למחשבה הם רכיב חומרה שמוסיפים למחשב במטרה לבצע פעולות חדשות, או לייעל ביצוע של פעולות קיימות. כרטיס ההרחבה מתחבר אל לוח האם של המחשב, כאשר כרטיס בסיסי כולל רכיבי חומרה בכלל וכרטיסי מתקדמים (ויקרים יותר) מספקים גם תוספות של זיכרון ומעבדים.

כרטיסי קול מתקדמים
ברוב המחשבים כיום יש כרטיסי קול, שמספקים פתרונות באיכות סבירה למדי עבור המשתמש הממוצע. אולם מוזיקאים ואנשים שמשתמש במחשב ככלי עבודה נוהגים לצרף כיום כרטיסי קול מתקדמים. כרטיסי הקול המקצועיים מסוגלים לתמוך בשמונה ערוצי קול.
חלק מכרטיסי הקול המתקדמים שבאים ככרטיסי הרחבה כוללים בתוכם כבר תוכנות לעריכת ויצירת מוזיקה. כרטיסי הקול המתקדמים לא חייבים כיום להתחבר באופן ישיר ללוח האם, אלא ניתן לחברם למחשב גם באמצעות כבל USB.

כרטיסי מסך מתקדמים
מעצבים גרפיים ומי שעושים שימוש גורף באמצעים ויזואליים במחשב, נוהגים להתקין כרטיס מסך בנפרד, אפילו במחשבים שיש בהם כרטיסי מסך מובנים. יש לכך שתי סיבות עיקריות: כרטיסי המסך שמציעים רוב מעבדי המחשבים אינם עונים על צרכים של משתמשים כבדים, אל מספקים פתרונות יותר בסיסיים.
הסיבה השנייה היא שכרטיסי הרחבה מתקדמים בתחום הוויזואלי כוללים זיכרון נפרד ומורחב בעוד כרטיס המסך המובנה חסר זיכרון עצמי ומשתמש בזיכרון הפנימי של המחשב ועל כן פוגע בביצועי המחשב. בכרטיסי ההרחבה החדשים קיים חיבור נפרד לכרטיס מסך בסלוט נפרד (חריץ לחיבור כרטיסים) ששמו AGP. התקנה בדרך הזאת משפרת באופן ניכר את ביצועי כרטיסי המסך.

כרטיסי רשת מתקדמים
כרטיסי רשת מתקדמים באים לסייע למחשב להתחבר לאינטרנט. כרטיסי רשת מתקדמים מותקנים על כרטיס ההרחבה וביכולתם לפעול במהירות של עד 1000 מגה ביט לשנייה. כרטיסי רשת מתקדמים הם לרוב אלחוטיים, וכאשר מדובר במחשב ישן יש להתקינם על לוח האם כדי לשפר את איכות הגלישה.
כרטיסי רשת מתקדמים יכולים להתחבר ישירות למחשב האישי או למחשב הנישא באמצעות כבל USB, אולם ברוב המקרים חיבור ישיר לכרטיס ההרחבה יספק פתרון יעיל יותר ועם פחות בעיות. אחד הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום כרטיסי הרשת הוא כרטיס מסוג PCMCIA, שמאפשר גלישה מהירה יותר ברשת האלחוטית.
      טכנאי מחשבים
    טכנאי מחשבים - ראשי
  טכנאי מחשבים
  מתקן מחשבים
  טכנאי מחשבים ורשתות
  תיקון מחשב נייד
      מדריך לקניית מחשב
  קניית מחשב חדש
  מעבדים
  זכרונות
  לוח אם
  דיסק קשיח
  מסך מחשב
  מארז מחשב
  כרטיסי הרחבה
  ציוד היקפי
      מדריך לקניית מחשב נייד
  מדריך לקניית מחשב נייד
      וילות
  וילות בצפון
  וילות באילת
  וילה למסיבת רווקות
  וילות למשפחות
  וילות נופש
      אודות
  אודות טכנאי מחשבים
  פרסום בגוגל
  צור קשר
טכנאי מחשבים © 2009
getpc.co.il
כל הזכויות שמורות טכנאי מחשבים © 2009 טכנאי מחשבים